Nowy sezon piłkarskich emocji dla Młodzików, Orlików i Żaków!

OPUBLIKOWANO

26 października 2025

Rusza kolejny turniej organizowany przez Akademię Sportu!

Z radością ogłaszamy rozpoczęcie nowego sezonu piłkarskich zmagań dla młodych zawodników w kategoriach Młodzik, Orlik i Żak! To doskonała okazja, by ponownie spotkać się na boiskach, poczuć sportowe emocje i przeżyć wyjątkową przygodę z piłką nożną. Organizatorem turnieju jest Akademia Sportu Piotak, która od lat z pasją i zaangażowaniem wspiera rozwój młodych piłkarzy w naszym regionie.

Nowy sezon zapowiada się niezwykle emocjonująco! Czeka nas pięć kolejek pełnych rywalizacji, sportowego ducha i dobrej zabawy. Mecze będą rozgrywane w różnych miejscowościach województwa kujawsko-pomorskiego, a dokładne lokalizacje oraz godziny spotkań będą na bieżąco aktualizowane na stronie Akademii Sportu Piotak – Strefa turniejów.

📅 Terminy kolejek:

I kolejka: 29 / 30.11.2025

II kolejka: 13 / 14.12.2025

III kolejka: 10 / 11.01.2026

IV kolejka: 17 / 18.01.2026

V kolejka: 21 / 22.02.2026

Każda kolejka to nowe wyzwania, okazja do pokazania piłkarskich umiejętności i wspólnego świętowania futbolu. Udział w turnieju to nie tylko sportowa rywalizacja, ale również doskonała forma integracji, nauka współpracy i szacunek do zasad fair play.

Dlaczego warto dołączyć?
✅ Rozgrywki organizowane przez doświadczony zespół Akademii Sportu
✅ Atrakcyjna formuła turnieju i rywalizacja w duchu sportowej pasji
✅ Świetna atmosfera, emocje i nowe znajomości
✅ Możliwość śledzenia wyników i terminów na stronie internetowej

Nie zwlekaj – zapisz swoją drużynę już dziś i bądź częścią nowego sezonu pełnego sportowych emocji! ⚽

👉 Zgłoszenia drużyn oraz wszystkie bieżące informacje znajdziesz  w zakładce „STREFA TURNIRJÓW” – tam publikowane będą aktualizacje dotyczące lokalizacji, terminarzy i wyników.

Do zobaczenia na boisku!